Wyżywienie

Niepubliczne Przedszkole Językowo - Sportowe Uniwersytet Przedszkolaka podczas pobytu dziecka w przedszkolu zapewnia pełnowartościowe wyżywienie, stały dostęp do wody mineralnej oraz owoców.

Posiłki przygotowywane są przez firmę cateringową specjalizującą się m.in. w żywieniu dzieci.

Charakterystyka posiłków:

• jadłospisy opracowywane są przez technologa żywienia i oparte na zasadach zdrowego żywienia
  • potrawy przygotowywane są wyłącznie ze świeżych produktów bez użycia konserwantów, dzięki temu są smaczne, zdrowe, bezpieczne i zawierają wyłącznie niezbędne składniki odżywcze
  • posiłki dostarczane są do naszej placówki w gastronomicznych pojemnikach zbiorczych oraz w termosach i przewożone przystosowanym do tego samochodem
  • bezpośrednie przygotowanie i rozdział posiłków odbywa się w naszych kuchniach, spełniających wszelkie wymogi sanitarno - epidemiologiczne, co potwierdzają odbiory i opinia SANEPID-u

Jadłospis przedstawiamy na okres tygodnia (do wglądu Rodziców/Opiekunów w placówce). Możliwe jest ustalenie indywidualnego wyżywienia wynikającego z potrzeb zdrowotnych dziecka.

Dzienna stawka żywieniowa wynosi 13,00 zł  i obejmuje trzy smaczne posiłki (śniadanie, 2-daniowy obiad, podwieczorek), dostosowane w razie potrzeby do indywidualnej diety dziecka. Stawka dzienna za wyżywienie jest odliczana w przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu, po uprzednim poinformowaniu dyrekcji mailowo lub sms-em o jego absencji do godziny 08:00 danego dnia.

* Istnieje możliwość zamówienia samego obiadu z podwieczorkiem. Koszt 10,50 zł.